אודות 2018-07-23T11:46:04+00:00

חברת בייבי לינק הינה החברה המובילה בישראל בתחום שירותים רפואיים ופרא-רפואיים לנשים בתקופת ההריון, הלידה ולאחר הלידה.

החברה הוקמה בשנת 2006 על ידי קבוצה של רופאים בכירים ומנהלים בעלי נסיון של עשרות שנים ברפואה הפרטית והציבורית.

הנסיון שלנו וההבנה העמוקה של התחום, הן מההיבט הרפואי והן מההיבט הניהולי, מיושמים הלכה למעשה בכל תחומי הפעילות שלנו.

החברה עומדת בתקנים הבינלאומיים המחמירים של ניהול איכות כולל (ISO 9001) ואבטחת מידע רפואי (ISO 27799).

החברה מורכבת מ-3 חטיבות:

חטיבת בדיקות גנטיות לנשים בהריון

בייבי לינק הינה הנציגה הבלעדית בישראל של בדיקת NIPT של QNatal Advanced של ענק הדיאגנוסטיקה האמריקאי Quest Diagnostics.

בדיקת QNatal Advanced היא בדיקת דם לא פולשנית המספקת מידע ברמת דיוק גבוהה על הפרעות כרומוזומליות בעובר, ללא הסיכון להפלה הנלווה להליכים פולשניים.

צוות החטיבה כולל גנטיקאים, רופאי נשים ויועצים גנטיים, המלווים את תהליכי העבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

חטיבת אביזרים ושירותים לנשים בהריון

בייבי לינק הינה היבואנית הבלעדית בישראל של מוצר האיזי-טנס להקלת כאבי צירי לידה, וכן משווקת את מכשיר הבייבי לינק אולטרא-סאונד דופלר המיועד לשמיעת דופק בעובר בבית.

בנוסף, החברה מספקת שירותים מקצועיים לאם ולתינוק במהלך ההריון, הלידה ולאחריה, ובכללם קורס אישי להכנה ללידה, דולות, יועצות שינה, יועצות הנקה ועוד, כולם ברמה המקצועית הגבוהה ביותר עם שירות עד הבית.

חטיבת שת"פים וניהול פרוייקטים עבור מוסדות וארגונים בתחום הרפואי

חטיבה זו אמונה על הקמה, ליווי וניהול פרויקטים עבור ארגונים רפואיים.  החטיבה מתמחה בבניית ויישום אסטרטגיה שירותית ושיווקית לבתי חולים וקופות חולים  בתחום ההריון והלידה, ובמקרים מסויימים אף מתפעלת יחידות מיוחדות במיקור חוץ בתוך ארגונים אלו.

  • הקמת ותפעול מוקד ארצי לפענוח מרחוק של מוניטור עוברי עבור קופ"ח מאוחדת. המוקד מספק שירות פענוח למעל 150 מרפאות מאוחדת באמצעות צוות גניקולוגים מפענחים מנוסים. האחות במרפאה משדרת מוניטור בצורה דיגיטאלית ותשובת הפענוח משודרת חזרה לאחות ונשמרת בתיק הרפואי של המטופלת. המוקד מיועד לתת מענה למרפאות במקרים בהם נשים בהריון מגיעות למרפאה ואין גינקולוג נוכח שזמין לבצע פענוח.

  • החברה שימשה כאינטגרטור בפרויקט רחב היקף של אחת מקופות החולים שכלל הכנסת שירותים ייחודיים למבוטחות הקופה בשלבי ההריון ולאחר הלידה. פרוייקט זה כלל גיבושהאסטרטגיה לפעילות, אפיון והגדרת שירותים ייחודיים, מעורבות בהכנת חומרים שיווקיים ובהכנת פרוטוקולים רפואיים ומתן מענה להיבטים לוגיסטיים של הפעילות.

  • בייבי לינק הקימה ותפעלה מועדוני יולדות במספר בתי חולים וניהלה את תחום השירות והשיווק במערך המיילדותי שלהם. במסגרת פעילות זו פותחה אסטרטגיה מקצועית לניהול המועדונים, מיתוג, ניתוח שוק ומתחרים והפקת כנסים גדולים למערך המיילדותי.

  • בנייה ותפעול של מערך הסברתי של אחת מקופות החולים למערך הגניקולוגים של הקופה. הפרויקט כלל גיבוש של מסרים מקצועיים ושיווקיים, הפעלת מערך נציגות הסברה בפריסה ארצית שנפגש עם הרופאים והפקת דוחות מעקב. הפעלת נציגות שירות במחלקות יולדות בבתי"ח שונים ברחבי הארץעל מנת לקדם פרוייקטים שיווקיים ושירותיים של הארגון היוזם.

  • שיתופי פעולה עם חברות ביטוחי בריאות במסגרתם מקבלים עובדי חברות וארגונים רבים בישראל כיסוי מחברת הביטוח לשירותים הניתנים על ידי בייבי לינק. השירותים ניתנים במסגרת כתבי שירות "בייבי לינק" המאפשרים לעובדי החברות המבוטחות ליהנות ממגוון שירותי בייבי לינק בהשתתפות עצמית נמוכה.

דירקטוריון וצוות ההנהלה הבכירה מיום הקמת החברה

פרופ' משה מני ז"ל – לשעבר יו"ר מועצת המנהלים. שימש כיו"ר מועצת המנהלים של בייבי לינק מיום הקמתה ועד לפטירתו. בעברו שימש כסגן יו"ר מועצת המנהלים של חברת טבע, נשיא אוניברסיטת תל אביב ושימש במגוון תפקידים מהבכירים ביותר בתחומי הרפואה: המנהל הרפואי של בי"ח רמת מרפא, מנהל מחלקה בבית חולים תל השומר, סגן יו"ר קופת חולים מכבי ועוד.

דב שפיר – דירקטור. לשעבר דירקטור ויו"ר הועדה האקזקוטיבית של חברת טבע. שימש כדירקטור בחברת "עפר טכנולוגיות" ו"אמ-שב". אל"מ (מיל.) בחיל הים ומפקד הקומנדו הימי בעבר.

בעז קפלן – מנכ"ל. שימש במגוון תפקידים ניהוליים בכירים בחברות רפואיות. בין השאר שימש כעוזר בכיר לנשיא אלסינט, שנחשבה ספינת הדגל של התעשיה הרפואית, וכמשנה למנכ"ל בחברות הזנק בתחומי הרפואה.

פרופ' סתוית אלון – שלו, מנהלת מקצועית של חטיבת הגנטיקה. מנהלת המכון לגנטיקה של מרכז רפואי "העמק", חברת סגל בכירה בפקולטה לרפואה ע"ש רפפורט, טכניון.

חזון החברה

החזון שלנו הוא לספק מגוון רחב של שירותים רפואיים ופרא-רפואיים לנשים במהלך תקופת ההריון, הלידה ולאחר הלידה, עם הקפדה על מקצועיות, איכות ושירותיות ללא פשרות.

תפיסת העולם שלנו ואופן יישומה העניקו לנו את הזכות לעבוד עם ארגונים רפואיים גדולים ועם קהל לקוחות פרטיים שמאמין בנו ובדרכנו.

אנו שואפים להרחיב את מגוון השירותים ושיתופי הפעולה לכלל לקוחותינו הפרטיים והמוסדיים, ולהמשיך להציב סטנדרט גבוה בתחומי העיסוק שלנו.

X