ייעוץ הנקה

האם ידעת כי כ- 80% מהנשים מעוניינות להניק אך חלק גדול מהן נתקלות בקשיים ואינן מצליחות להתמיד? יועצת או מדריכת הנקה מנוסה ומוסמכת תדריך אותך בביתך, בנוחות ובאינטימיות, עם כל העצות הטובות.

מדוע חשוב להניק?

  • תינוקות יונקים חשופים פחות למחלות זיהומיות ולמחלות כרוניות מסויימות
  • תינוקות יונקים זוכים להתפתחות אינטלקטואלית טובה יותר
  • לאמהות מניקות סיכוי נמוך יותר לחלות בסרטן השד וסרטן השחלות
  • התינוק מקבל תוספת מגע פיזי, חום ואהבה

הנושאים שתלמדי בהדרכת הנקה אישית

  • איך ניתן להשפיע על תהליכי ייצור החלב בגוף, ולהשיג את ההרכב והכמות האופטימליים לתינוק,
  • מהן תנוחות ההנקה המומלצות והנוחות לשלבי ההנקה השונים,
  • מהן הטכניקות השונות להצמדת התינוק אל השד, המבטיחות כי תינוקך יקבל את כל חלב האם שהוא זקוק לו,
  • איך מצליחים בהנקה והופכים אותה לחוויה מיוחדת, מהנה ומספקת לשניכם

ייעוץ שינה

כולנו כבר יודעים ש"ישן כמו תינוק" זו עוד אחת מהקלישאות שאין להן אחיזה ממשית במציאות. הורים רבים מבלים לילות ארוכים בניסיונות הרדמה ושואלים את עצמם: "למה הוא לא ישן".

30% מהילדים בגילאי 0-8 סובלים מבעיות שינה, ומצוקת הלילות הלבנים הפכה לאחד הקשיים המרכזיים בהורות.

על רקע זה צמח תחום ייעוץ השינה לתינוקות ולפעוטות ברחבי העולם והגיע בשנים האחרונות גם לישראל. גישת בייבי לינק לשינה מבוססת על מחקר ומידע בינלאומי ועל ניסיון רב בשטח בעבודה עם אלפי משפחות ומותאמת לצרכי משפחות ישראליות.

גישת השינה של בייבי לינק מבוססת על האמונה שגורמים רבים ושונים משפיעים על שנת התינוק- ביניהם גורמים התנהגותיים, גורמים סביבתיים וגורמים פיזיולוגיים הקשורים לאופי ולמזג התינוק, לסביבתו ועוד.

יועצת שינה של בייבי לינק תאבחן את הרגלי השינה הקיימים,הרגלי האכילה וסדר היום ותבנה יחד אתכם תכנית לשינוי הרגלי השינה, בהתאמה מלאה לצרכים המיוחדים שלכם כמשפחה. היועצת תדריך ותנחה אתכם כיצד לשנות הרגלים קיימים וכיצד ליצור סדר יום והרגלי שינה נכונים ומתאימים עבורכם. כל זאת בליווי אישי, הדרגתי ותומך.

דולה

תפקידה של דולה תומכת לידה הוא לתמוך ביולדת ובבן זוגה במהלך כל שלבי הלידה ולהיות שם עבורם. הדולה תסייע נפשית ופיזית באמצעות טכניקות הרפיה ומגע שונות, תעזור ביצירת חווית לידה חיובית ומעצימה ותיצור אווירה רגועה ואמפאטית, תוך שיתוף פעולה מלא עם הצוות הרפואי בבית החולים.

לידה היא אחת החוויות המשמעותיות ביותר בחיים. אתם רוצים לדעת שגורם מקצועי שבחרתם, מישהי שאתם מכירים, תהיה איתכם לאורך כל הדרך.
הדולה של בייבי לינק תתמוך בכם במהלך כל שלבי הלידה ותהיה שם עבורכם. הדולה תסייע פיזית ונפשית על ידי טכניקות הרפיה ומגע שונות, תעזור להתמודד עם כל קושי שעלול להתעורר ותשרה אווירה רגועה ואמפאטית תוך שיתוף פעולה עם הצוות הרפואי.

קורס אישי להכנה ללידה

מתכוננים ללידה? ככל שיודעים יותר על מה שצפוי מרגע הציר הראשון – כך תגיעו רגועים ומוכנים יותר להתמודדות עם חווית הלידה.

חווית הלידה הינה חוויה משמעותית ואתם רוצים להרגיש מוכנים באופן הטוב והמספק ביותר. לכן, כשיש לכם מודעות ואתם מיישמים את שלמדתם, לחווית הלידה יתלוו תחושות של שליטה, אושר, סיפוק וגאווה.

הקורסים הפרטיים להכנה ללידה של בייבי לינק, מועברים על ידי מיילדות ומדריכות הכנה מוסמכות ומנוסות.

הקורסים יכינו אתכם לקראת הלידה ויעניקו לכם את הכלים והידע הנדרשים.