"לצוות של בייבי לינק, המון תודה על הטיפול והשירות הכל כך אדיב ומקצועי. איזה כיף שיש חברה רפואית שעובדת באופן הזה! גם השיחה עם היועצת הגנטית היתה ברורה וקיבלתי הסבר ממש טוב, וגם האחות שהגיעה אלי הביתה היתה ממש מקסימה. אז המון תודה. אתם מקסימים!"

רינת שלום, רעננה

"רציתי להודות לכם על הטיפול בבדיקת ה-NIPT שלי. בהתחלה חששתי מזה, אבל נתתם לי להרגיש שקטה ונינוחה לאורך כל התהליך, ואכן צדקתם. אני שמחה שבחרתי בכם, ונתראה גם בהריון הבא (בעזרת השם)".

שמרית ירושלמי, באר שבע

"לסמדר היועצת הגנטית, רציתי להודות לך על שיחת הסבר מקצועית ונעימה. זה אכן עזר לי להחליט מה לעשות. קיבלתי את התוצאה תוך שבוע והייתי מאושרת "

גלית ריבקין, תל אביב

"תודה על בדיקה מקצועית ומתוקתקת. אמליץ על בדיקת QNATAL לכל מי שבהריון ושוקלת לבצע אותה, כי לי זה נתן שקט נפשי".

עינת ליפשיץ, כפר סבא

"לבייבי לינק, רציתי לומר לכם תודה על כך שטיפלתם בבדיקת ה-NIPT שלי. יש לכם צוות מקסים ותמיד קיבלתי הסבר עם המון סבלנות ומקצועיות (אני קצת חרדתית בהריונות…אז היו לי גם המון שאלות). כל הכבוד, ושוב תודה".

רונית פאר, תל אביב

"חשוב לי לשתף אתכם בחוויה שלי בכל הנוגע לבדיקת QNatal. אתחיל בכך שלא ידעתי דבר בנוגע לבדיקת NIPT וכשהתקשרתי לחברת בייבי לינק קיבלתי מענה מפורט על כל השאלות שהיו לי (והיו לי הרבה..). תוך כדי השיחות עם כל החברות הבנתי שבעצם מה שהכי חשוב לי זה שהבדיקה תהיה מדוייקת ואמינה. וזו הסיבה שבחרתי בבדיקת QNatal. בהמשך נתקלתי בשירות יוצא מן הכלל, שיחה מפורטת עם יועצת גנטית, אחות שהגיעה לביתי (ללא תוספת תשלום), סובלנות (שיניתי את מועד לקיחת הדם פעמיים ) ומקצועיות. אתהתוצאותקיבלתיתוך 8 ימים!! בקיצור, גם מקצועיות וגם שירותיות! ממליצה בחום".

ליהיא מרום, כפר סבא

"רק רציתי לומר לכם שהשירות שלכם מדהים! היתה לי חוויה ממש טובה, וזה לא מובן מאליו כי עבורי תקופת ההריון היא תמיד קצת לחוצה. אז תודה על השיחות הברורות והמסבירות, על היועצת הגנטית האדיבה שענתה לי על השאלות החשובות, ועל שיחת קבלת התוצאה שבה גם בישרתם לי שיש לי בת אחרי 2 בנים".

לימור אזולאי, נתניה