"התחלתי להשתמש במכשיר כאשר החלו הצירים הקטנים יחסית. בכל שלב של ציר, הפולסים נתנו תחושה של הקלה מירבית, זה היה מעולה, פשוט עזר לי בצורה מדהימה! הלידה היתה קצרה, והמכשיר עזר מאוד בכל תהליך הלידה, גם בשלבים המתקדמים. כמו כן, המדריכה בטלפון היתה מקצועית ונעימה, השירות היה יעיל ומהיר והמחיר שווה לכל כיס"

מילן ב., תל אביב

"בלידה הקודמת שלי רציתי ללדת לידה טבעית אבל הכאבים היו בלתי נסבלים ולכן קבלתי אפידורל. הפעם שכרתי מבייבי לינק את הטנס, קבלתי הדרכה ע"י אחות, וכשהתחילו הצירים מייד הדבקתי את המדבקות כפי שהסבירה לי. לקח בערך 5 שעות עד שהגעתי לפתיחה של 6 ס"מ, וכל הזמן הזה השתמשתי באיזיטנס. במשך הזמן הזה הכאב היה סביר וכל התחושה של הלידה היתה הרבה יותר טובה."

רונית אילון, תל אביב

"מאד חששתי מהכאב בלידה. הרופא שלי המליץ לי לבדוק אפשרות לשכור את מכשיר האיזיטנס ואחרי בדיקה קצרה החלטתי לשכור מבייבי לינק שמספקת מוקד תמיכה טלפוני כך שאם נתקלים בבעיות יש עם מי לדבר. רק כשהורדתי את המכשיר בשביל להיכנס לג'קוזי הבנתי כמה המכשיר היה יעיל. מומלץ בחום!"

יעל כהן, רחובות

"חבל מאוד שיותר נשים לא יודעות על המכשיר הזה. הוא עזר לי המון! ילדתי בעצם לידה טבעית, כי כשניסו לתת לי אפידורל הכל רץ, ותוך 2 דקות ילדתי כיוון שהייתי כל כך רגועה בעזרת המכשיר. תודה רבה!"

שירה שאולוב, בית שמש

"ילדתי בלידה טבעית, התחלתי להשתמש במכשיר בפתיחה, והמכשיר הקל מאוד על הכאבים בזמן הצירים. ממש הרגשתי שהוא הרגיע מאוד את הכאב. חשוב לציין שהמכשיר מאוד עזר לאורך כל הלידה, גם בשלבים המתקדמים!! זאת בשילוב עם הנשימות והתנועה. כאשר העלתי את העוצמות בדיוק לפי ההדרכה, הרגשתי הקלה בכאב. אני רוצה לציין שההדרכה היתה מאוד יעילה וחשובה, ועזרה המון לקראת השימוש במכשיר, זה היה פשוט מעולה!"

מיכל ס., פתח תקווה

"שמתי עלי את המכשיר בפתיחה של 4, ונשארתי איתו עד פתיחה 8. המכשיר כל כך עזר לי, הוא גרם לי למעין תחושה נעימה והפולסים שלו הקלו מאוד את הכאב. ממליצה "!

אנה סקלס

"שלום לבייבי לינק, רציתי לשתף אתכם בלידה מיוחדת ומאתגרת בה השתתפתי במעייני הישועה ביום חמישי האחרון תמכתי ביולדת ע' בלידה וגינאלית אחרי ניתוח קיסרי.

בהמלצתי, ע' הזמינה מראש והשתמשה באיזיטנס משלבי הלידה הראשונים (הגיעה לביתי בבוקר שארכיב ואצמיד אותו לגופה ואדריכה בתפעולו). ע' מצאה מזור לכאביה בשימוש באיזיטנס (במקביל לשיטות טבעיות משולבות נוספות), לאורך כל הלידה ועד צאת השליה!!

הלידה הסתיימה ללא כל התערבות רפואית באופן טבעי ללא צורך במשככי כאבים סינטטיים או אחרים.
ע' ממשה את משאלתה והגשימה את חלומה! הסיפוק שלי כמובן מלא.. תודה".

אורנית יגיל , מומחית במיילדות משלימה

"על האיזיטנס קראתי ממש במקרה – כמו שאמרתי בדרך אל- או בפוקס תקראו לזה איך שתרצו. ידעתי שאני הולכת ללדת במרכז הלידה הטבעי של לניאדו, ושאין שם משכחי כאבים כמו גז צחוק, שבלידה הראשונה שלי למשל השתמשתי. אני אמנם מאמינה בכוחותי הנשיים ובתעצומות הנפש והגוף כשאישה יולדת, אך עם זאת אני מודעת לכאב ואם אפשר להקל אז למה לא?

קראתי באתר ב"אופן טבעי" על אישה שהאיזיטנס מאוד עזר לה, נכנסתי לבייבי לינק לאתר, ושם קראתי אודות המכשיר. השירות הטלפוני היה נעים מאוד ופשוט להשגה,האינטואיציה אמרה לי – לכי על זה, מקסימום לא נשתמש בזה ..בשיחתי עם המיילדת הלינה, שהסבירה לי וחנכה התנסות של המכשיר יחד איתי דרך הטלפון, הבנתי על בשרי איך זה מרגיש וגם שאלתי אותה אם זה אפקטיבי. אני מאוד מאמינה בדימיון מודרך לפני לידה ממש לשבת לכתוב ולראות בעיני רוחי את הלידה כמו שאני רוצה שהיא תהיה: את הנוכחים את הנוחות את העזרה שלפני, בזמן, ואחרי. האיזיטנס גם חסך לי הרבה כסף שחשבתי להשקיע :בדולה, במיילדת פרטית ,אפילו בלידת בית…. האיזיטנס אפשר לי לעבור את הצירים בשעתם בכוחות עצמי בלבד, מה שהביא אותי למסקנה שאני יכולה להיות העוז העוצמה והאור של עצמי שמנחה אותי בתהליך כל כך יפה טבעי ועוצמתי. מ22:00 בלילה ועד 6:30 בבוקר אני , דורון עדן, והאיזיטנס עבדנו וקידמנו את הלידה.

כמובן שהמכשיר עובד כמו שממליצות המיילדות כשמתחילים איתו כבר מההתחלה מהצירים הראשונים, מהסיבה שלוקח לגוף לייצר אנדורפינים למוח תוך 3/4 שעה. המכשיר קל לשימוש ואני חשתי בהומור כמו איזה מאמנת כושר או מורה לספורט עם סטופר צמוד.

בכלל-בניגוד ללידה עם מעיין הגדולה שלי, שהלידה היתה כמו איזה טקס שמאני הזוי כנראה בעקבות זה שהתמסטלתי מגז הצחוק, הלידה של דורון הייתה מודעת, בשליטתי המלאה, בתנועה מתמדת. התמתחתי כמו חתול, התכופפתי הייתי בקריעה,שכבתי על הפוף. מה שרציתי עשיתי. אפילו היו שלוש שעות שהיתי ממש עייפה וישנתי בין ציר לציר, ואלו היו צירים של פתיחה דיי גדולה כי לאחריהם נסעתי ללניאדו והגעתי עם מחיקה של 100 ופתיחה של 8 אצבעות, המכשיר ליווה אותי עד סוף הלידה.

אני מודה ומברכת על לידה טובה קלה ועצמאית כמו זו ומאחלת לכולן כזו. אני מודה למיילדת רונית מלניאדו, וכמובן לכן צוות הבייבי לינק שהבאתם את איזי טנס לחיי. אוהבת".

אילנה , בית יהושע

"לפני שלושה שבועות ילדתי את ילדתי השלישית. הלידה הזו היתה חוויה מיוחדת מאד עבורי ורציתי לשתף את ה"גולשות" באתר, מי מכן שנמצאת לפני לידה, אחרי לידה או איפשהו באמצע תוכל לדעתי למצוא עניין במה שאספר. בשתי הלידות הקודמות שעברתי, ילדתי ללא אפידורל מתוך בחירה מודעת לכך, ומתוך רצון לחוות את חווית הלידה במלוא עוצמתה, ללא משככי כאבים ואכן כך היה.

איני יכולה לשקר ולומר שזה לא היה כואב מאד, קשה מאד או כל הגדרה אחרת. אך למרות כל זאת לא התחרטתי ושמחתי על כך אפילו מאד, שכן הייתי שותפה פעילה לכל התהליך כפי שמראש רציתי.
זמן קצר לפני שילדתי בפעם השלישית, פנתה אלי חברה ועניינה אותי במכשיר האיזיטנס של חברת בייבי לינק, היא אמרה לי שזה עשוי מאד לעזור לי לעבור את שלבי הצירים בצורה הרבה יותר שפויה. .
בתוך תוכי לא התלהבתי, וגם זכורות לי מניסיוני בחדר לידה כמיילדת במשך השנים, יולדות שהשתמשו בטנס ולא התרשמתי שהמכשיר הזה הועיל להן בצורה משמעותית אך למרות זאת לא דחיתי את הרעיון על הסף, בסופו של דבר אין מה להפסיד אמרתי לעצמי, אין בזה שום סיכון לא לי ולא לעובר, מה גם שזה לא מחייב אותי להשתמש בזה אם זה לא יהיה לי נעים ולא ארגיש שזה מועיל לי בצורה כלשהיא.
באמצע הלילה זה התחיל. התעוררתי לכאבי הצירים שתקפו אותי והתלבטתי אם לנסוע לבית החולים. ואז החלטתי שלפני הכל אני אנסה את ה"איזי טנס". חיברתי את המכשיר לפי ההוראות ולמרבה הפלא, הצלחתי לעבור זמן לא קצר של צירים סדירים בקלות יחסית (בהשוואה ללידות הקודמות שלי בשלבים אלו.)

ככל שעבר הזמן והתחזקו הצירים, כיוונתי את המכשיר על מנת שיגביר את הפולסים הנשלחים ממנו, וזה עזר לי מאד, עד לרמה כזו שחשבתי שהצירים הולכים ונחלשים וחששתי שאיני בלידה ולא רציתי לנסוע ל ביה"ח להבדק.

בסופו של דבר החלטנו לנסוע לבית חולים, וכשהגעתי אמרתי לרופא שהיו לי צירים אבל הם פסקו ואני חוזרת הביתה, הרופא שכנע אותי שבכל זאת כדאי לבדוק אם יש פתיחה לפני שאני חוזרת הביתה ולהפתעתי הרבה הרופא אמר שיש לי פתיחה של 5 ס"מ ושאני אכנס לחדר לידה. ( לכל מי שאינה זוכרת זה שלב מאד כואב ומתקדם של הלידה)

אני ביקשתי להסתובב עוד קצת משום שלא כאב לי והעדפתי לא לשכב במיטה מחוברת למוניטור. כעבור שעתיים נוספות נבדקתי פעם נוספת ולתדהמתי הייתי כבר בפתיחה של 9 ס"מ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אמנם הרגשתי צירים ונזדקקתי להגביר את עוצמת המכשיר אבל הצירים הללו והכאבים האלו לא היו דומים לשום דבר שזכרתי מפעמים קודמות.

יש לציין גם שכל מי שראה אותי מסתובבת בחדר לידה הופתע מאד לשמוע שאני כבר בשלב כל כך מתקדם של הלידה כי לא נראיתי בכלל כאובה מיוסרת ומותשת כפי שבדרך כלל נראות נשים בלידה.
אני השתמשתי במכשיר ממש מהצירים הראשונים עד לסוף הלידה, אמנם בצירי הלחץ כאב לי מאד, אבל עד לשלב הלחיצות אפשר לומר שהטנס הוריד לי אחוזים רבים מאד של כאב ועזר לי לעבור את הלידה הזו כחוויה חיובית מאד. אני ממליצה מאד כיולדת וכמיילדת, לכל מי שמעוניינת בלידה טבעית ללא משככי כאב, לנסות ולהשתמש במכשיר טנס.

אני רוצה גם לציין שבהשוואה למכשירי טנס שונים שאני מכירה, המכשיר שאני השתמשתי בו של חברת "בייבי-לינק" הינו מכשיר חדשני, ידידותי ונוח מאד לתפעול, מה שמוסיף יתרון עצום למכשיר זה.
מאז אני מספרת לכל מי שמוכן לשמוע על המכשיר הזה ועל יעילותו, וכמובן מודה מאד לחברת בייבי לינק על שבזכותם נעזרתי כל כך, וילדתי ממש בשמחה".

שירה כץ, מיילדת, פתח תקווה