"זה לא משנה אם את בהריון ראשון, שני או שלישי, הלחץ והסקרנות לדעת שהתינוק שלך בסדר ושפעימות הלב המתוקות שלו סדירות מחייבות כל אימא להצטייד במכשיר המרגיע הזה! אני חלילה לא ממליצה כאן להחליפו ברופא הנשים שלך, אבל כולנו יודעות שהגניקולוג לא תמיד זמין… זה מרגיע זה בהישג יד וזה אמין. ממליצה בחום ובאהבה לכל הריונית. השתמשתי ואהבתי. הריון קל לכולכן"

ofiraאופירה אסייג מנקין

"אחרי שראיתי את הכתבה שהיתה עליכם בחדשות ערוץ 2 הבטחתי לעצמי שכשאכנס להריון אשכור מכשיר כזה. עכשיו שאני משתמשת בו כבר 3 חודשים ובודקת כשמתגנב חשש קל ומייד נרגעת אני רוצה להודות לכם על המכשיר והשירות המדהים. המיילדת שהסבירה לי כיצד להשתמש במכשיר והיתה כל כך סבלנית איתי ונעימה ומקצועית שפשוט תענוג! הרבה תודה על הכל".

נעמי חזן, פתח תקווה

"לפני 3 שבועות נולדה בתנו המקסימה נטע. ההריון היה ארוך, קשה ומלא מתח מכיוון שלפני שנה ושלושה חודשים, חווינו אובדן הריון עקב מות עובר ברחם בשבוע מאד מתקדם. קשה לתאר את החששות שמלווים הריון לאחר אובדן, אבל ל"בייבי לינק" היה חלק גדול בשמירה על שפיותינו. שמיעת דופק העובר באותם רגעים שתנועותיו לא מורגשות הרגיעה אותנו פעמים רבות מספור, ולאחר שנרגענו הגיעו גם התנועות המיוחלות. תודה על תמיכתכם ותודה על המוצר המצוין והאמין."".

ענת ורועי פרידמן, רחובות

"המון תודה על המכשיר הנפלא שלכם. במהלך ההריון התחברתי – ונרגעתי. גם כששכבתי במיטה עם וירוס של הקאות וכאבי בטן, הייתי שקטה ורגועה, ולא הרגשתי צורך לרוץ לבית החולים לבדוק מה שלום העובר."

מורן שמש, חולון

"בהריון הקודם למרות שלא היו סיבות ש"מצדיקות" את הלחץ, הייתי בלחץ מתמיד, מה שלום הקטנטונת בבטן… הייתי במיון משהו כמו שש פעמים רק כי רציתי להיות בטוחה שהכל בסדר. בהריון השני, חברה סיפרה לי על הבייבי לינק, שכרתי אותו מכם בשבוע 14 ופעם ביום לפני השינה אני ובן זוגי היינו מקשיבים לפעימות המרגיעות לפני השינה. המון תודה על המכשיר המדהים ועל השירות בכלל".

עינת ודני כהן, תל אביב

"כשראיתי את הפרוספקט שלכם אצל רופא הנשים שלי לא הבנתי בשביל מה צריך מכשיר כזה ודי מהר שכחתי ממנו. בשבוע 22 חוויתי חוויה לא נעימה כשלא הרגשתי תנועות מספר שעות, רצתי למיון ושם הרגיעו אותי שהכל בסדר. כשספרתי על זה לדולה חברה שלי היא סיפרה לי על הבייבי לינק, נזכרתי שראיתי את הפרוספקט והחלטתי לקחת אותו לשבוע נסיון. בסוף השבוע לא עלה על דעתי להחזיר אותו ונשארתי איתו עד סוף ההריון. ממליצה בכל לב!".

קרן לוי, ראשון לציון

"המכשיר בייבי לינק חסך לי הרבה נסיעות לבית החולים, וכסטודנטית זמני מאוד מוגבל. המכשיר נוח וקומפקטי, והצליח להרגיע אותי פעמים רבות".

א.ג., פתח תקווה

"כשרוצים להרגיש קרוב, מתחברים – ומתרגשים… אני שומעת את הדופק מצוין, וזה נותן לי המון שקט נפשי.".

רוני קטלר, תל אביב