שמיעת דופק העובר בכל עת ובכל מקום 

מכשיר בייבי לינק דופלר הינו מוניטור ביתי המאפשר לנשים בהריון, החל מהשבוע ה- 14, לשמוע את דופק העובר בביתן באמצעות שימוש בגלי אולטרה סאונד וליהנות משקט נפשי בין הביקורים אצל הרופא.

תקופת ההריון מלווה במתחים טבעיים ובדאגה לשלומו של העובר. שימוש במד דופק עוברי המאפשר האזנה לדופק העובר בבית, בשבועות הארוכים שבין הביקורים אצל הרופא במסגרת מעקב ההריון הרגיל, יכולה להפחית מתחים אלו באופן משמעותי וכן לספק אינדיקציה חשובה על מצבו של העובר בעת הצורך. מאות אלפי נשים בהריון בארה"ב, באירופה ובישראל עושות שימוש עצמי במכשירים אלו למדידת דופק העובר בבתיהן ונהנות משקט נפשי ומחיבור לעובר כבר בשלבים המוקדמים של ההריון.
המכשיר הינו מתוצרת ארה"ב, אושר לשימוש עצמי של נשים בהריון על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (ה-FDA), מכון התקינה האירופאי (CE) ומשרד הבריאות בישראל.

מתי מומלץ להשתמש בבייבי לינק דופלר?

במחצית הראשונה של ההריון (משבוע 14 עד לרוב שבוע 20-22) תנועות העובר עדיין אינן מורגשות. מכשיר בייבי לינק דופלר יכול לאפשר את שמיעת דופק העובר כבר מהשבוע 14 להריון, ולהעניק לך את השקט הנפשי בתקופה זאת.
במחצית השניה של ההריון– בתקופה זו, תנועות העובר כבר מורגשות ויש נטייה רבה לעקוב אחר התנועות ולוודא שהכל בסדר. לעיתים, כאשר אינך מרגישה את העובר במשך זמן מה מתעורר חשש לשלומו של העובר. מכשיר בייבי לינק דופלר משמש כמד דופק עוברי ולכן ניתן לקבל אינדיקציה נוספת על מצבו של העובר.

מבצע! מכירת כל המכשירים המשומשים במחיר של 1,350 ש"ח לערכה.

הערכה כוללת: מכשיר בייבי לינק דופלר (משומש), בקבוק ג'ל גדול, סט סוללות חדשות וחוברת הדרכה בעברית.

משלוח

  • איסוף עצמי (שדה ורבורג, בתיאום מראש)
  • שליח עד הבית (24-48 שעות) – 60 ש"ח
להמלצות על מכשיר הדופלר

שמיעת דופק העובר במכשיר

בייבי לינק דופלר